Internetowy Kantor Wymiany Walut

Kantor internetowy Polres & Cris - Wymiana bezgotówkowa

Zgodnie z zaistniałym postępem technologicznym udostępniamy naszym klientom możliwość dokonywania transakcji za pośrednictwem przelewów bankowych w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 16:45. Od teraz nie jest ważne że nie mieszkasz w Warszawie, nie ma również znaczenia że nie masz czasu do nas dojechać. Możesz dokonać transakcji po tych samych cenach które prezentujemy na co dzień na naszej stronie a następnie poczekać do 60 minut na przelew. Tak jak operacje gotówkowe wszystko odbywa się bez ukrytych kosztów i prowizji.

Zapraszamy do korzystania z nowej oferty. Więcej informacji w dziale „Zasada działania.”

Co nas wyróżnia od innych kantorów internetowych

Niskie zbliżone do rynkowych ceny.

Ceny podane na stronie są cenami po których można dokonać transakcji w danym momencie. Jesteśmy firmą istniejącą ponad 20 lat a naszą specjalnością są transakcje hurtowe które możemy dokonywać po najlepszej możliwej dla klienta cenie. Nie udostępniamy żadnej wirtualnej platformy walutowej dla graczy. Naszym celem jest zadowolenie klienta i poczucie że dokonuje transakcji po najlepszej możliwej cenie na rynku. Taki sposób prowadzenia businessu wymaga od nas umiejętnego zarządzania kapitałem dlatego też w przeciwieństwie do innych firm całość naszej działalności opieramy o jeden bank. Rozdrobnienie kapitału po różnych bankach powodowało by pogorszenie warunków cenowych dla klienta.

Z ostatniej chwili

Szanowni Klienci,

Ponieważ ostatnimi czasy ceny zmieniają się niezwykle dynamicznie, informujemy że nie zawsze jesteśmy w stanie umawiać się na godzinę. Jednocześnie przypominamy że na zmiennośc rynku nic nie poradzimy, zatem prosimy o kontakt telefoniczny, po którym ustalimy czy bieżąca cena się dla Państwa w najbliższym czasie nie zmieni ...

Zapraszamy.
hurtowe kursy walutHurtowe kursy walut
Ostatnia aktualizacja: 24.07.2014, 16:47
WalutaSymbolSkupSprzedaż
Dolar USAUSD3.0653.085
EuroEUR4.1354.15
Funt brytyjskiGBP5.25.24
Frank szwajcarskiCHF3.43.43
Dolar australijskiAUD2.882.915
Dolar kanadyjskiCAD2.8452.88
Korona czeskaCZK0.150.154
Korona szwedzkaSEK0.44650.4505
Korona norweskaNOK0.49150.496
Korona duńskaDKK0.5520.556
Jen japońskiJPY0.02970.0307

Ważne informacje:
  • rezerwacje kursów odbywają się telefonicznie
  • rezerwacja kursów do 30 minut
Kantor Walut Warszawa
 
Wymiana bezgotówkowa: Internetowy Kantor Wymiany Walut "Polres" & "Cris", ul. Grójecka 42, 02-320 Warszawa
projekt i wykonanie: webmania.pl
Wymiana bezgotówkowa - Kantor Polres & Cris Wymiana bezgotówkowa - Zasady działania Wymiana bezgotówkowa - Dlaczego my Wymiana bezgotówkowa - Transakcje ponadprogowe Wymiana bezgotówkowa - Wymiana waluty Wymiana bezgotówkowa - Kontakt